Internet i telewizja cyfrowa

Świadczymy usługi dostępu do Internetu w gminie Czernikowo, Obrowo oraz częściowo w gminie Kikół. Dostarczamy go drogą radiową na urządzeniach firmy CAMBIUM NETWORKS w technologii 5GHz.

Oferta na dostęp radiowy bez limitów pobieranych i wysyłanych danych:

Od 2018 budujemy sieć światłowodową FTTH  opartej na urządzeniach firmy Huawei w obszarze zabudowanym Czernikowa, na obecną chwilę mamy gotową instalację w blokach na Osiedlu Pod Lasem, ul. Mikołaja Reja, ul. Góry, Świerkowa, część ul. Kwiatowej i budujemy sukcesywnie na kolejnych ulicach.

Oferta na dostęp do Internetu światłowodowego:

Obecna promocja na dostęp światłowodowy:

Wykaz kanałów dostępnych w pakietach TV cyfrowej:

Pakiety dodatkowe:

Klimatyzacja

Zajmujemy się sprzedażą i montażem oraz serwisem klimatyzacji split i multisplit. Posiadamy w ofercie klimatyzatory takich producentów jak: PANASONIC, ANDE, GREE, ROTENSO na życzenie możemy dostarczyć sprzęt innego producenta.
Posiadamy długoletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu klimatyzacji.

Można sprawdzić nasze niektóre certyfikaty dostępne pod adresem https://www.facebook.com/pg/beatkom/photos/?tab=album&album_id=686558654809635

Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony środowiska, nasz personel oraz przedsiębiorstwo zdobyło certyfikaty F-GAZ. Można to sprawdzić na stronie Urzędu Dozoru Technicznego https://www.udt.gov.pl/rejestry-slider

Powietrzne pompy ciepła

Posiadamy przeszkolenie w zakresie instalacji powietrznych pomp ciepła firmy Panasonic wraz z niezbędnymi do tego typu instalacji certyfikatami F-GAZ. Panasonic ma w swojej ofercie dobrze się sprawujący w naszych Polskich warunkach model T-CAP, który utrzymuje 100% swojej mocy nominalnej do temperatury zewnętrznej -15oC, poniżej tej temperatury jej moc nieznacznie spada.